про нашу компанію

Тепличний комплекс «Дніпро»

Тепличний комплекс «Дніпро» – новий сучасний тепличний комплекс, запущений в експлуатацію в лютому 2017 року в Україні в Дніпропетровській області.

ТК «Дніпро» був спроектований і оснащений голландською компанією «KGP» і не має аналогів в Україні на сьогоднішній день.

наші переваги

Ключові особливості нашого комплексу

Корисна площа тепличного комплексу  становить 14 000 м2<

Три технологічних відділення – огірки, томат і салатне відділення
Перевезення продукції здійснюється вантажівками MAN оснащеними рефрижераторами.

Для вирощування продукції використовуються імпортні насіння від світових виробників «Rijk Zwaan», «Monsanto Company», «Enza Zaden», «Semo»

Обладнання від провідних виробників Європи та світу: «DGS», «Grodan», «Priva», «Karcher», «Hilti», «Weterings Mechanisatie», «Hortilux», «Philips», «Stolze», «Philips» ; «Toyota», «Jungheinrich»

Місткість продукції нашого складу – більше 200 тонн. Склад оснащений двома прекулінговимі камерами для інтенсивного охолодження овочів і зелені.

Особливу увагу наше підприємство приділяє якості та безпеки харчових продуктів вирощуваної продукції.

Основна перевага нашої компанії – екологічно чиста продукція, яка має високі смакові якості, прекрасним зовнішнім виглядом і довгим терміном зберігання.

Головним фактором успіху ТК «Дніпро» є поєднання сучасного підходу до організації виробничих процесів і багатовікових землеробських традицій працелюбного українського народу.

Ми по праву пишаємося тепличним комплексом, обладнаним за останнім словом техніки, грамотно організованими технологічними процесами і, найголовніше, висококваліфікованими фахівцями.

Всі ці фактори дозволяють нам випускати продукцію найвищої якості, з кожним роком нарощувати обсяги експорту та на гідному рівні представляти Україну на світовому ринку свіжої плодоовочевої продукції!

Запрошуємо до співпраці!